Bez kategorii

Seminarium European Hapkido Alliance 2022

⛩Techniki z wachlarzem, laską, pasem, mieczem oraz techniki obrony przed dwoma napastnikami, to tematyka indywidualnego szkolenia, jakie przeprowadził GM Sam Plumb🇬🇧 (8 Dan) dla naszych trenerów podczas tegorocznej wizyty w Polsce. Nie zabrakło również otwartego seminarium dla wszystkich uczniów. Po treningach GM Sam zwiedzał Nową Hutę i tamtejsze wystawy oraz muzea. Wizytę zakończono pożegnalną kolacją. 
Dziękujemy za owocne szkolenie i oczekujemy na kolejne 🙇‍♂️
Hapkido Moo Hak Kwan Polska

Zapisy do sekcji 2022/2023

Dzieci (od 5 lat), młodzież i dorosłych zapraszamy na treningi koreańskiej sztuki walki HAPKIDO.

Zajęcia prowadzą profesjonalni instruktorzy: dr hab. Katarzyna Sterkowicz- Przybycień, prof. AWF (4 Dan hapkido, trener ju-jitsu sportowego), mgr Rafał Przybycień (4 Dan hapkido, nauczyciel WF, instruktor ju-jitsu sportowego).

Treningi odbywać się będą od 8 września 2022 roku w Szk. Podst. nr 155 na os. II Pułku Lotniczego 21 we wtorki i czwartki od 17.00 do 21.00 (z podziałem na grupy w zależności od stopnia zaawansowania).

Treningi będą prowadzone zgodnie z zaleceniami GIS Zapisy:

tel. 509-190-381

e-mail: hapki77@gmail.com

facebook

Letnia Akademia Sztuk Walki

Wczoraj nasi trenerzy poprowadzili trening pokazowy w ramach Letniej Akademii Sztuk Walki organizowanej przez Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie. Mamy nadzieję, że zajęcia się podobały🌞. Dziękujemy Zenonowi Liszkiewiczowi za zaproszenie do tego projektu, w którym bierzemy udział od samego początku.

Letnia Akademia Sztuk Walki

Letnia Akademia Sztuk Walki w SCKM w Krakowie, na ul. Wietora 15, odbędzie się w tym sezonie wakacyjnym w dniach 25-26-29-30-31 sierpnia 2022. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież. Szczegóły na plakacie.

Zakończenie sezonu 2021/2022

Sezon 2021/2022 zakończony.  W tym roku szkolnym zakończenie treningów świętowaliśmy w dwóch miejscach. Młodsi uczniowie spotkali się z trenerami w restauracji McDonald’s, starsi zaś w Tutti Santi. Wszystkim dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy udanych WAKACJI 🌞🏖🏕🏞🌍.  Do zobaczenia we wrześniu 👊 .

Egzamin na stopnie gup

Jacek Kulig 1Dan

„Treningi⛩ zacząłem mając 10 lat w 2008 roku. W kolejnych latach wielokrotnie uczestniczyłem w zawodach, pokazach samoobrony oraz seminariach, a także jeździłem na obozy, początkowo jako uczestnik, później jako członek kadry.  W trakcie studiów pomagałem w treningach dla najmłodszych uczniów przygotowując ich do egzaminów na kolejne stopnie. Dzięki Hapkido nawiązałem przyjaźnie, które trwają już kilkanaście lat”.

Wiesław Delekta 1Dan

„Moje pierwsze spotkanie z Hapkido miało miejsce w 1996 roku. Zaprowadziłem wtedy synów (obecnie posiadają II Dan w Hapkido) na treningi⛩ prowadzone przez prof. Stanisława Sterkowicza. Przez pierwsze 3 lata byłem jedynie obserwatorem ćwiczeń. Następnie za namową profesora zacząłem czynnie uczestniczyć w zajęciach. Treningi traktowałem jako formę aktywności fizycznej. Dopiero po następnych kilku latach zdecydowałem się na uczestnictwo w pełnym zakresie i zacząłem awansować na stopnie Gup. Od tego czasu biorę czynny udział w festiwalach sztuk walki, pokazach, seminariach i egzaminach na stopnie mistrzowskie”.