Author Archives: Rafal

Życzenia świąteczne

Pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.

Niech Nowy Rok przyniesie odrobinę szczęścia, które sprawi , że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

Życzy

Hapkido Moo Hak Kwan Polska

Egzamin na stopnie uczniowskie gup

16 grudnia odbył się egzamin na stopnie uczniowskie gup🥋⛩. Do egzaminu przystąpili nasi najmłodsi adepci. Dla większości był to ich pierwszy sprawdzian. Po części sprawnościowej, każdy musiał zaprezentować umiejętność amortyzacji upadków, podstawowe techniki kopnięć i uderzeń oraz techniki hoshinsul. Na koniec zastały układy formalne hyung oraz test kyokpa. Serdecznie gratulujemy zdanego egzaminu. Jesteśmy z Was dumni💪!

Zapisy do sekcji 2021/2022

Dzieci (od 5 lat), młodzież i dorosłych zapraszamy na treningi koreańskiej sztuki walki HAPKIDO. Zajęcia prowadzą profesjonalni instruktorzy: dr hab. Katarzyna Sterkowicz- Przybycień, prof. AWF (4 Dan hapkido, trener ju-jitsu sportowego), mgr Rafał Przybycień (4 Dan hapkido, nauczyciel WF, instruktor ju-jitsu sportowego).

Treningi odbywać się będą od 9 września 2021 roku w Szk. Podst. nr 155 na os. II Pułku Lotniczego 21 we wtorki i czwartki od 17.00 do 21.00 (z podziałem na grupy w zależności od stopnia zaawansowania).

Treningi będą prowadzone zgodnie z zaleceniami GIS

Zapisy:

tel. 509-190-381

e-mail: hapki77@poczta.onet.pl

Ścieżka zawodowa kariery eksperta sztuk walki prof. Stanisława Sterkowicza.

„Naucz się ścigać swój własny cel, kontynuując czyjeś dokonania’’ CHOI HONG HI

Najnowszy artykuł o ścieżce zawodowej kariery założyciela naszej szkoły prof. Stanisława Sterkowicza, autorstwa Kalina R.M., Barczyński J.B. pod tytułem „Martial arts science expert’s career path shown on the example of Professor Stanisław Sterkowicz (1951-2018)”, który ukazał się w Archives of Budo Science of Martial Arts and Extreme Sports. Full text

Życzenia świąteczne

WSZYSTKIM PRZYJACIOŁOM I SYMPATYKOM NASZEJ SEKCJI PRAGNIEMY ZŁOŻYĆ NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH. NIECH WIARA CODZIENNIE DODAJE SIŁ I ENERGII DO TWORZENIA I REALIZACJI NOWYCH POMYSŁÓW ORAZ MARZEŃ.

TRENERZY HAPKIDO MOO HAK KWAN POLSKA

Zrozumieć Hapkido

„Najlepsi nauczyciele to tacy, którzy powiedzą Ci gdzie patrzeć, ale nie powiedzą Ci co widzieć”.

Musisz wiedzieć, czego oczekujesz od siebie w treningu Hapkido, a później zacząć do tego dążyć. Hapkido może stać się całym Twoim życiem, możesz się z nim zrosnąć, a wtedy cele będą się pojawiały same. Kiedy zaczynasz trenować chcesz być lepszy, chcesz poznawać nowe techniki, nowe formy, chcesz zdobywać kolejne stopnie, w końcu dojdziesz też do tego, że chcesz to wszystko rozumieć. Zaczniesz zastanawiać się nad swoim ciałem, nad jego mechaniką, nad tym jak usprawnić jego działanie.

30 lat Hapkido w Polsce